Autor: Monika Jakubska 14 grudnia 2021

Z przyjemnością informujemy, że ogólnopolski plebiscyt „Nauczyciel na Medal” został rozstrzygnięty. Plebiscyt ten na terenie Śląska organizowany był przez Dziennik Zachodni, a nominowani do konkursu zostali nauczyciele naszej szkoły, którzy zgłoszeni byli przez rodziców i uczniów.

Ostateczne wyniki konkursu świadczą o tym, że nasi nauczyciele są osobami poważanymi i bardzo lubianymi w środowisku szkolnym. A oto ostateczne wyniki głosowania:

– w kategorii klas I-III:

III miejsce w Żorach zajęła p. Monika Jakubska

– w kategorii klas IV-VIII:

I miejsce w Żorach zajęła p. Sylwia Sauer

II miejsce w Żorach zajęła p. Katarzyna Suder

III miejsce w Żorach zajął p. Grzegorz Marciak

Wszystkim nauczycielom należą się ogromne gratulacje!!!!!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu oddając głosy na nauczycieli z naszej szkoły.