Autor: Monika Jakubska 8 kwietnia 2021

Przypominamy, iż zgodnie z organizacją roku szkolnego, w najbliższą sobotę tj. 10.04.2021 r. odpracowujemy piątek po Bożym Ciele, czyli 04.06.2021 r.

Lekcje w tym dniu odbywają się zgodnie z piątkowym planem lekcji.

Informujemy również, że w dniach od 12.04 do 16.04.2021 r. odbędą się konsultacje dla rodziców zgodnie z poniższym harmonogramem.

Konsultacje klas IV-VIII odbywają się w szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Zebrania/konsultacje w klasach I – III odbędą się w terminach podanych przez wychowawców klas.

HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA RODZICÓW 12.04_16.04.2021