Autor: Monika Jakubska 1 września 2021

1. Zajęcia wspomagające

W szkole będą organizowane zajęcia wspomagające, których celem jest wsparcie edukacyjne uczniów po okresie zdalnego nauczania. Zajęcia będą się odbywały od września do grudnia 2021 r. O konkretnych terminach poinformujemy wkrótce. Prosimy rodziców o wypełnienie i podpisanie deklaracji uczestnictwa dziecka w zajęciach oraz przekazanie ich wychowawcom na najbliższym zebraniu. Formularze deklaracji dla poszczególnych poziomów klas znajdują się poniżej.

Zajęcia wspomagające kl. IV

Zajęcia wspomagające kl. V

Zajęcia wspomagające kl. VI

Zajęcia wspomagające kl. VII

Zajęcia wspomagające kl. VIII

1. Zasady bezpieczeństwa na terenie szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz procedura powiadamiania szkoły o chorym uczniu znajdują się poniżej.

Zasady bezpieczeństwa

Procedura powiadamiania o chorym uczniu

1. Szczepienia

Zgodnie z komunikatem Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji i Nauki we wrześniu we wszystkich szkołach organizuje się akcję szczepień przeciwko COVID-19 (materiały informacyjne znajdują się poniżej).

Szkoła jest zobowiązana zebrać od rodziców deklarację zawierającą chęć zaszczepienia dziecka od 12 roku życia (formularz znajduje się poniżej) i na tej podstawie zorganizować akcję szczepień, która powinna się zakończyć w trzecim tygodniu września. Prosimy o przekazanie wypełnionych i podpisanych deklaracji wychowawcom na najbliższym zebraniu lub o pozostawienie ich w sekretariacie szkoły do 12 września 2021 r.

W celach informacyjnych umieszczamy także kwestionariusz wywiadu przed szczepieniem, który rodzice wypełniają nie wcześniej niż dzień przed szczepieniem.

List Ministra Zdrowia w sprawie szczepień nastolatków

Deklaracja na szczepienia

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przed szczepieniem niepełnoletniej

Życzymy uczniom i ich rodzicom spokojnego roku szkolnego 2021/2022.