Autor: Monika Jakubska 10 maja 2021

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 15 z Oddziałami Sportowymi w Żorach informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. , poz. 824)

od 17 maja uczniowie klas IV- VIII przechodzą na hybrydowy tryb nauczania:

• Od 17 do 23 maja klasy VI i VII uczą się stacjonarnie, a klasy IV, V i VIII – zdalnie zgodnie z planem lekcji.
  • Od 24 do 30 maja klasy IV, V i VIII uczą się stacjonarnie, a klasy VI i VII – zdalnie zgodnie z planem lekcji.

Przypomina się, że w dniach 25-27 maja odbędzie się egzamin ósmoklasisty. Są to dni wolne od zajęć dydaktycznych. W tym czasie nie działa świetlica, nie są też wydawane obiady.

Dyrektor Szkoły:

mgr Jolanta Malczewska