Autor: Monika Jakubska 7 września 2020

Zapraszamy na zebrania z rodzicami, które odbędą się we wtorek 08.09.20020 r. i w środę 09.09.2020 r. zgodnie z poniższym harmonogramem.

Jednocześnie informujemy, że w tych dniach będą do Państwa dyspozycji Panie pedagog i psycholog w godzinach od 16.30 – 18.30 w następujących terminach:

8 września – pedagog Agnieszka Fajkier gabinet 311

9 września – pedagog Agnieszka Adamczyk – gabinet 311 oraz psycholog Justyna Gębczyńska -gabinet 401

Harmonogram zebrań z rodzicami 08 i 09.09.2020 r.