Autor: Monika Jakubska 31 sierpnia 2020

Szanowni Rodzice,

Drodzy Uczniowie,

jutro, w cieniu pandemii, rozpoczynamy trudny do przewidzenia nowy rok szkolny. Wiem, że będzie on nietypowy, ale ufam, że wspólnie podołamy wyzwaniom, które stawia przed nami wirus SARS CoV-19.

Przede wszystkim musieliśmy zreorganizować pracę szkoły tak, by – w miarę możliwości – zminimalizować ryzyko zakażenia uczniów i pracowników szkoły, a pośrednio także rodziców i pozostałych członków naszej społeczności. Wprowadziliśmy niezbędne procedury (znajdują się poniżej). Prosimy o zaufanie i dostosowanie się do nich nawet wtedy, gdy będą Was dziwić lub nawet denerwować. Gdy tylko ustąpi zagrożenie, wrócimy do szkoły, którą znaliśmy, a może nawet lepszej niż była do tej pory.

Mimo utrudnień, które w istniejącej sytuacji niosą zaostrzone zasady sanitarne, postaramy się zapewnić uczniom jak najlepszą edukację.

Dbajmy wzajemnie o swoje zdrowie. Zachowajmy dystans, ale trzymajmy się razem.

Życzymy dobrego roku szkolnego 2020/2021.

Jolanta Malczewska

Dyrektor szkoły w imieniu wszystkich pracowników

Procedura powiadamiania o chorym uczniu

Zasady bezpieczeństwa na terenie szkoły dotyczące zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 w Szkole Podstawowej nr 15

Dodatkowe wymagania sanitarno-epidemiologiczne obowiązujące w szkołach zlokalizowanych w strefie żółtej i czerwonej.

KORONAWIRUS SARS-CoV-2 – PSSE w Rybniku

Niezbędne informacje – Telefony_adresy_szpitale_stacja_itp