Autor: Mariola Karwot 24 czerwca 2021

24 czerwca w piękny słoneczny poranek ogród farski po długiej przerwie (związanej z epidemią) zaczął tętnić życiem, a to za sprawą uczniów Szkoły Podstawowej nr 15 z Oddziałami Sportowymi w Żorach. Uczniowie klas: II b, III s, IV a, V a i V s wraz z wychowawczyniami: p. Justyną Nowak, p. Magdaleną Gawron, p. Agnieszką Szulik, p. Irminą Kiernozek, p. Marzena Znajszły oraz katechetkami: p. Mariolą Karwot i p. Jolantą Rybą zamieniły ogród w wielki plac zabaw. Od 8:00 do 11:00 uczniowie mieli okazję spędzić ze sobą ostatni dzień roku szkolnego. Integrując się grali w piłkę nożną, siatkówkę, badmintona,  gry  stolikowe  na kocach, czy z chustą animacyjną. Dla chętnych był spacer po ogrodzie: podziwianie lilii wodnych czy też poziomek oraz poznawanie różnych gatunków drzew.

Dziękujemy księdzu proboszczowi Krzysztofowi za gościnę,  a dzieciom za wspaniałą zabawę😊.

Witając lato, a żegnając się ze szkołą na czas wakacji życzymy wszystkim Dzieciom, Rodzicom oraz Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły  dobrego odpoczynku!!!!

Katechetki p. Jolanta i p. Mariola