Autor: Mariola Karwot 15 października 2021

9 października 2021 roku na rynku w Pszczynie została podsumowana VI edycja akcji „Zdobywamy szczyty dla hospicjum”. Do akcji tej w roku 2020 ze względu na pandemię i zdalne nauczanie nie włączyły się dzieci ze Szkolnego Koła Turystycznego „Wędrowniczek” ale akcję tę wsparli nauczyciele:

p. Joanna Weber 731 pkt – złoty medal

p. Mariola Karwot 428 pkt – srebrny medal

przyjaciel „Wędrowniczka” p. Zbigniew Baran 2644 pkt – złoty medal oraz puchar za największą liczbę zdobytych punktów wśród panów.

Opiekunka SKT „Wędrowniczek” została również nagrodzona pucharem Liderki akcji „Zdobywamy szczyty dla hospicjum”. Puchar ten dedykuję moim uczestnikom wypraw górskich – małym i dużym. 😊

Wszystkim serdecznie gratuluję i dziękuję za wsparcie w tym wielkim dziele.

„Bo ten pierwszy krok nie jest krokiem nóg, lecz serca”.

Pozdrawiam turystycznie p. Mariola