Autor: Monika Jakubska 13 stycznia 2017

10 stycznia 2017 r. klasa 3f zakończyła odbywające się w pierwszym semestrze, co drugi wtorek, zajęcia „Pomysły na wspólne spędzenie czasu”. Od połowy października 2016 r. chętni uczniowie z klasy 3f uczęszczali na zajęcia pozalekcyjne, które miały za zadanie nie tylko spędzenie ze sobą dodatkowego czasu, ale przede wszystkim uświadomienie uczniom, jak można wspólnie organizować spędzenie czasu w szkole. Zajęcia te, rozpoczęliśmy od nauki układania w tempie kubeczków Speed Stucks. Gościliśmy wówczas Panią Joannę z Raciborza, która nauczyła nas układać na czas rozwijające sprawność kubeczki. Na kolejnych zajęciach uczyliśmy się grać na fletach, były też początki haftowania oraz inne zabawy i gry integracyjne. Dzieci bawiły się m. in. w szkołę, graliśmy w Kalambury, Tweestera, Scrable Junior itp. Zajęcia dzieciom bardzo się podobały i bardzo chętnie spędzali dodatkowe godziny w szkole. Mam nadzieję, że w drugim semestrze też będziemy organizować takie zajęcia, na które dzieci będą chętnie chodziły oraz będą wykazywały się kreatywnością co do sposobu spędzania wspólnych chwil.

Za wspólne, pełne pomysłów i humoru spędzenie popołudniowych wtorków dziękuje

wych. Monika Jakubska