Autor: Justyna Gawlik 25 czerwca 2016

Zakończył się kolejny rok szkolny, w końcu nadeszły upragnione przez wszystkich wakacje. Klasy drugie przygotowały uroczystą akademię. Uczciły ten wspaniały okres tańcem, piosenką i wierszami. Złożono gorące podziękowania nauczycielom, rodzicom oraz obsłudze szkoły. Nie zapomniano również o uczniach klas trzecich, którzy to w tym roku kończą pierwszy etap swej edukacji. Drugoklasiści życzyli im powodzenia i wielu sukcesów w klasie czwartej. Wszystkim życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu! Akademię przygotowały klasy drugie: IIA, IIB, IIC oraz IIF wraz z wychowawcami paniami: Bogusławą Dudą, Katarzyną Smoleńską, Justyną Gawlik oraz Moniką Jakubską. Oprawę muzyczną przygotowała pani Wiesława Wojciech, dekoracje – pani Marzena Paździor.

zdjęcia z próby generalnej