Autor: Mariola Karwot 9 stycznia 2017

5 stycznia 2017 roku uczniowie naszej szkoły: zespół Rytmus oraz kl. IV a i IV b

wybrali się do Klubu Rebus oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej

z przedstawieniem bożonarodzeniowym „Witaj gwiazdko złota”oraz na wspólne kolędowanie.

W Klubie Rebus w ramach akcji „Dzieci Dzieciom”

wystąpiły dla przedszkolaków z Przedszkola nr 23, Przedszkola nr 13 oraz Przedszkola nr 19 z Żor.

Po radosnym występie dzieci ruszyły w dalszą drogę za gwiazdką,

która zaprowadziła kolędników do Warsztatów Terapii Zajęciowej,

gdzie dla podopiecznych ośrodka- młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie oraz pracowników dzieci wystąpiły i dały koncert kolęd.

Za miłe przyjęcie, życzliwość i radość ze spotkania

dziękujemy p. Basi Chudek – kierownik Klubu Rebus oraz p. Danucie Wildze- kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Dziękujemy szanownej publiczności tej najmłodszej, jak i najstarszej oraz życzymy wiele radości w Nowym Roku 2017.

Spotkanie przygotowały:

oprawa muzyczna p. Wiesia Wojciech

scenariusz jasełek, stroje p. Mariola Karwot

koordynator p. Elżbieta Kadziak.