Autor: Monika Jakubska 15 lutego 2022

W ostatnim tygodniu przed feriami, wychowawcy klas I-III zorganizowały swoim wychowankom bale przebierańców. Jak na karnawał przystało, było kolorowo, wesoło i bardzo tanecznie. Podczas balu odbywały się różnego rodzaju zabawy i tańce. Nie mogło się obyć bez zabawy w krzesełka, zabawy w pociąg czy kto najdłużej odbije balonem.

Były tańce takie jak Makarena, Kaczuszki i inne wymyślone przez dzieci i wychowawców. Wszyscy bawiliśmy się świetnie, nie zabrakło uśmiechu, okrzyków radości i co najważniejsze fantastycznych, kolorowych strojów.

Mamy nadzieję, że świetną zabawę powtórzymy  za rok.