Autor: Monika Jakubska 9 grudnia 2021

Dzień Świętego Mikołaja obchodzony jest niezmiennie 6 grudnia każdego roku w wielu krajach świata. Ten wyjątkowy dzień to radosny dla nas wszystkich czas.

W tym roku Samorząd Uczniowski postanowił uczcić ten dzień ogłaszając 6 grudnia jako „Szkoła Pełna Mikołajów”. I tak  też  się stało. Korytarze szkolne zapełniły się uczniami, którzy mieli założone symbole Mikołaja, tj. czapki, opaski, bluzki oraz inne akcesoria, które sprawiły, że dzień ten był bardzo kolorowy i radosny.

Do naszej szkoły przybył również Święty Mikołaj, który przywitał dzieci przed budynkiem szkolnym, a także odwiedził korytarze szkolne, sekretariat, stołówkę i bibliotekę.

Poniedziałek 6 grudnia 2021 r. upłynął w naszej szkole w przyjaznej przedświątecznej atmosferze, którą uświęcała również świąteczna muzyka puszczana przez radiowęzeł podczas przerw.

Pamiętajmy,  Świętym Mikołajem może być każdy przez cały rok, obdarowując wszystkich dobrym słowem, uśmiechem i okazując wsparcie potrzebującym.