Autor: Katarzyna Smoleńska 9 grudnia 2017

09.12.2017 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach odbył się Kiermasz Świąteczny. Dochód z tej akcji zostanie przekazany na potrzeby Ośrodka Dziennego Pobytu i Terapii dla Osób Starszych prowadzony przy Stowarzyszeniu na Rzecz Integracji Nowa Szansa.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy VI D: Zuzanna Iwanek, Zofia Kwiatkowska, Martyna Tomaszewska oraz uczennice z klasy VII A: Natalia Lisowska, Zuzanna Michalewicz z opiekunami p. Marzeną Paździor i p. Mariolą Karwot, którym gorąco dziękujemy.

opracowała – Marzena Paździor