Autor: Katarzyna Smoleńska 25 listopada 2018

opracowała – p. Hanna Zyg

W październiku, w ramach konkursu „Szkoła promująca szkolne kluby sportowe” odbyło się spotkanie dzieci klas II z Panią pielęgniarką Ewą Jarczyk, która w naszej szkole opiekuje się wszystkimi uczniami. Tematem spotkania było zdrowe odżywianie wg piramidy żywieniowej oraz jakie zaburzenia mogą występować, gdy będziemy źle dobierać produkty na śniadanie, obiad i kolację. Uczniowie byli bardzo aktywni podczas spotkania i już mieli dużą wiedzę na tematy związane z prawidłowym sposobem odżywiania się. Dzieci wykonały prace dowolną techniką, które zostały ocenione, a najciekawsze nagrodzone dyplomem oraz maskotką z serii „Świeżaki”, które otrzymały uczennice klasy 2a – Milena Tarka, Victoria Sendlewska i Lena Błosińska.

Bardzo dziękuję za przyjście i zaangażowanie klas drugich oraz wychowawców uczniów podczas przygotowania prac. Całość przygotowała i koordynowała Pani Hania Zyg.

• Hurtownia "Papirus"