Autor: Monika Jakubska 26 września 2021

25 września klasa 1a z wychowawcą Moniką Jakubską i rodzicami wybrała się na ognisko integracyjne do Szczejkowic. Oprócz pięknej pogody i dobrego humoru, nie brakowało również świetnej zabawy w rodzinnym gronie. Na ognisko przybyli nie tylko rodzice, ale i rodzeństwo uczniów 1a, jak również ich dziadkowie. Mieliśmy okazję się wspólnie pobawić, upiec kiełbaski na ognisku, przejechać się bryczką po okolicy, jak również mogliśmy popływać rowerkiem wodnym po stawie. Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie oraz bardzo miło spędzone sobotnie przedpołudnie. Jestem przekonana, że będzie nam się dobrze współpracowało i spędzało razem szkolny czas.