Autor: Monika Jakubska 4 października 2022

W sobotę 24 września br. odbyło się rodzinne ognisko integracyjne klasy 2a. Spotkaliśmy się na działkach na os. Pawlikowskiego, aby wspólnie spędzić ze sobą czas, porozmawiać, a co najważniejsze zintegrować. Zabawa była wyśmienita. Integrację rozpoczęliśmy od zawodów sportowych, w których brali udział nie tylko uczniowie, ale również ich rodzeństwo i rodzice. Zawody zorganizowała pani Teresa Kuczmierczyk, za co należą się jej ogromne podziękowania. Śmiechu i dobrej zabawy nie było końca. Po zawodach udaliśmy się na zasłużone pieczenie kiełbasek na ognisku. Wszyscy bawiliśmy się świetnie, pogoda i humory dopisały, czego więcej trzeba. Bardzo dziękuję za liczne przybycie, uśmiech i bardzo fajnie spędzone sobotnie przedpołudnie.

Wychowawca: Monika Jakubska