Autor: Monika Jakubska 9 czerwca 2022

W środę 1 czerwca uczestnicy Konkursów Patriotycznych zostali zaproszeni do herbaciarni „U Janeczki” na herbatkę, która była podziękowaniem za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniach do Powiatowych Konkursów Prozy, Poezji i Piosenki Patriotycznej oraz Miejskiej Gali Patriotycznej. Dziękuję bardzo Gabrieli Żelazo, Julii Kamińskiej, Janinie Kuli, Martynie Bortlik za piękny solowy śpiew, Łukaszowi Mleczko, Kacprowi Baron, Kornelii Goraus, Sarze Naidek, Hani Makocie, Marysi Dąbrowskiej, Jagodzie Lis i Indze Klepek za wspaniałą recytację wierszy oraz Małgosi Liszce, Gabrysi Liszce, Liliannie Brzezinka, Julii Niesporek, Hani Bukowieckiej i Milenie Chrostowskiej za stworzenie z naszymi wyżej wymienionymi solistkami zespołu, który nie tylko śpiewał na konkursach, ale również prezentował się podczas Miejskiej Gali rozpoczynając ją i kończąc.

Dziękuję Wam za chęci, za zaangażowanie, wspaniałe występy oraz wszelaką pomoc w przygotowaniach do tych wydarzeń. Mam nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku.

Było to bardzo miłe spotkanie integracyjne uczniów z różnych poziomów wiekowych. Począwszy od klasy I na 7 skończywszy, zakończone przejażdżką na karuzeli Żorzanka 🙂

Monika Jakubska