Autor: Monika Jakubska 22 czerwca 2021

Dobiegły końca wspólne lata nauki i zabawy klasy 3a. Byliśmy ze sobą trzy wspaniałe lata. Pomimo utrudnień jaki zesłał nam ostatni czas, spędziliśmy wspaniałe chwile i na pewno będziemy je mile wspominać. Naszą wspólną trzyletnią przygodę, zakończyliśmy rodzinnym spływem kajakowym na trasie Chałupki – Zabełków oraz pożegnalnym ogniskiem. Podczas spływu mieliśmy okazję świetnie się bawić na świeżym powietrzu w upalny dzień. Przed wypłynięciem zostaliśmy przeszkoleni “na sucho”, tzn. na trawie, podczas którego instruktorzy kajakarstwa pokazali nam jak zachować się podczas spływu. Po drodze byliśmy na wieży widokowej, z której rozpościerał się piękny widok na Meandry Odry. Spływ zakończył się wspólnym biesiadowaniem przy ognisku. W poniedziałek natomiast, odbyło się pożegnalne ognisko, podczas którego dzieci podziękowały za wspólne spędzone trzy lata oraz rodzicom za trud wychowania. Jako wychowawca tych wspaniałych dzieci, chciałam podziękować za te wspólnie spędzony czas. Życzę wszystkim powodzenia podczas dalszego etapu edukacji, a rodzicom wytrwałości w dalszym wychowaniu dzieci.