Autor: Jacek Buszka 11 listopada 2020

opracowała – p. Marzena Znajszły

MŁODZIEŻ PAMIĘTA

W tym roku obchodzimy 102. rocznicę odzyskania niepodległości. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną tegoroczne Święto Niepodległości przenieśliśmy w przestrzeń wirtualną. Młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 15 przygotowała audycję radiową, w której przypomniała ważne wydarzenia historyczne związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.

Serdeczne podziękowania dla naszych uczniów za duże zaangażowanie w przygotowanie nietypowej lekcji historii. Dziękujemy bardzo p. Jackowi Buszce za montaż audycji. Specjalne podziękowania dla p. Marka Wawrzynka.

Obsada: Julia Bukowiecka, Jakub Polak, Kornelia Goraus, Natalia Ochman, Jakub Wolański, Lena Białoń, Stanisław Iwanek, Zofia Sankiewicz, Maksymilian Pachelski, Maksymilian Herc, Martyna Znajszły, Kacper Mularz.

Korzystając z okazji wszystkim słuchaczom życzymy zdrowia i radosnego świętowania. A teraz zapraszamy już do wysłuchania audycji.