Autor: Danuta Ulewicz-Adamczyk 23 czerwca 2017

23 czerwca, dzień przed zakończeniem roku szkolnego, po raz kolejny odbyła się w naszej szkole ulubiona przez wszystkich muzyczna impreza – Mini Playback Show. Ach!! Co to był za koncert! Na scenie wystąpiło dziesięć zespołów z klas II- VI, w sumie, ponad czterdziestu uczestników! Występowali w parach, jako soliści oraz zespołowo. Ale zanim wystąpili przed publicznością, musieli wziąć udział w castingu, który odbywał się w świetlicy szkolnej przez okres kilku tygodni. To muzyczne wydarzenie, które wpisane jest już w tradycję naszej szkoły, oglądali nie tylko uczniowie ale również zaproszone przedszkolaki.

Występujący uczniowie zaprezentowali wysoki poziom – umiejętnie naśladowali ruchy, gesty, wygląd ulubionych wykonawców znanych hitów, za co byli nagrodzeni gromkimi brawami. Jury, w skład którego wchodziły uczennice z klas szóstych oraz nauczyciele oceniało występujących punktacją w skali od 1 do 6. Wszyscy artyści występujący w Mini Playback Show otrzymali nagrody rzeczowe.

Na koniec imprezy wszyscy uczestnicy zatańczyli przy jednym z popularnych hitów – „Despacito” Luisa Fonsi

Oto wyniki konkursu:

• zespół z kl. IV k

(A. Wawrzeniec, W. Trojanowska, O. Orlik, A. Smolak, J. Syrnicka, Z. Kazanecka)

za utwór „Mogę wszystko, nic nie muszę”

• zespół z kl. Vd

(Z. Iwanek, A. Franczyk, P. Walczewska, O. Mehlich, A. Dominiak, K. Kisiel, W. Kaszuba, S. Raczyńska, D. Gołaszewska, E. Gazarkiewicz, N. Marek, Z. Kwiatkowska)

za utwór „Bach bother have may money”

• solistka z kl. VIp ( M. Wuwer) za utwór „Roar”

• zespół z kl. IIId (L. Białoń, J. Klimek, M. Lisowska) – „Ty i ja”
        • zespół z kl. IIs (L. Nowakowska, M. Herba, M. Szałaj)- „Error”

III miejsce

• zespół z kl. IIIf (A. Byrska, W. lipińska, K. Jargieło, J. Bukowiecka, P. Prządka, Z. Kazanecka)

IV miejsce

• duet z kl. Vd i IIId (N. Kwiatkowska i P. Michalska)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy za ogrom pracy, jaki włożyli w przygotowanie występu!

Na następny Mini Playback Show zapraszamy za rok!!!