Autor: Monika Jakubska 6 grudnia 2016

W tym roku Św. Mikołaj podarował klasie 2c zaproszenie na Mikołajkową Noc w Figloraju Kilerek. Z piątku na sobotę 02.12-03.12.2016r. klasa wraz z wychowawcą Moniką Jakubską oraz Panią Elżbietą Kadziak spotkała się w piątkowy wieczór w Figloraju i spędzili bardzo wesoły i przyjemny czas. Po wieczornych szaleństwach w kolorowych piłeczkach i nie tylko, poszliśmy na spacer, żeby podziwiać świąteczny wystrój rynku i może spotkać Mikołaja. Po powrocie zjedliśmy wspólną kolację, przyszykowaliśmy się do spania. Do snu została przeczytana dzieciom książeczka. Po spokojnym śnie, wstaliśmy i dzieci miały pod śpiworami niespodziankę od Mikołaja. Zostaliśmy poczęstowaniu również cukierkami, gdyż w sobotę nasza koleżanka Wiktoria obchodziła swoje urodziny. Oczywiście nie zabrakło porannych figli, a po pysznym śniadaniu rozeszliśmy się do domów. Dziękuję Pani Elżbiecie Kadziak za pomoc w opiece nad dziećmi.