Autor: Katarzyna Smoleńska 14 listopada 2016

9 listopada 2016 r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie słowno-muzyczne. Uczniowie klasy VI c pod opieką p. Anita Kasińskiej przygotowali scenki nawiązujące do historii Polski – od koronacji Bolesława Chrobrego, poprzez zwycięstwo pod Grunwaldem, rozbiory Polski, strajk dzieci polskich we Wrześni, odzyskanie niepodległości, aż po upadek komunizmu.

Całości dopełniły pieśni patriotyczne wykonane przez podopiecznych p. Wiesławy Wojciech. Oprawą plastyczną widowiska zajęła się  p. Marzena Paździor.

tekst i zdjęcia – p. Anita Kasińska