Autor: Monika Jakubska 27 maja 2021

WYGRAJMY WSPÓLNIE PLAC ZABAW W AKCJI

NA  PODWÓRKO NIVEA

Pokażmy lokalną solidarność i zawalczmy

o nowoczesny plac zabaw dla naszych dzieci!!

Wejdź na stronę https://podworko.nivea.pl/, zarejestruj się, wyszukaj lokalizację: woj. śląskie, powiat Żory, miejscowość Żory i codziennie oddaj jeden głos na Szkołę Podstawową nr 15!!!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!!

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zakwalifikowała się do głosowania na budowę wyjątkowego Podwórka Nivea na terenie naszej szkoły.

Jest to oryginalny plac zabaw, z którego będą korzystać nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale wszyscy mieszkańcy naszego osiedla!!!

Aby mieć szansę na zabawę na takim podwórku, wystarczy raz dziennie zagłosować na stronie

Oto filmik, który przygotowały panie Monika Jakubska i Hanna Zyg, który promuje działania naszej szkoły oraz został zakwalifikowany do możliwości głosowania na podwórko w naszej lokalizacji. Piosenkę śpiewają uczniowie naszej szkoły. Koordynatorki dziękują Panu Markowi Ludwikowi i Pani Sylwii Sulidze za pomoc w nagraniu piosenek.

Zasady głosowania

Do wygrania 15 podwórek w lokalizacjach z największą liczbą głosów! Dołącz do świata NIVEA i załóż konto na www.podworko.nivea.pl
Jeśli masz konto na NIVEA.pl lub w Klubie MOJA NIVEA, zaloguj się na te dane.

Znajdź lokalizację wpisując wymagane dane, naciśnij „znajdź i głosuj” i oddaj swój głos codziennie!!!

Głosuj codziennie do 15.07!
Zwiększ szansę na wygraną!
Głosuj każdego dnia!

20 Podwórek NIVEA, na których dzieci mogą razem wartościowo spędzać czas!

Jedyne w swoim rodzaju miejsce, każde o rynkowej wartości 250 000 PLN, które dzięki nowoczesnym sprzętom zachęca dzieci do spędzania czasu razem!

Wchodząc na poniższy link można zobaczyć jak wygląda takie podwórko: