Autor: Katarzyna Smoleńska 11 stycznia 2017

tekst i zdjęcia – p. Jolanta Ryba

W Uroczystość Trzech Króli (06.01.17) grupa szkolnych Małych Misjonarzy, przebranych w różnobarwne stroje po raz pierwszy włączyła się w akcję, by wspomóc misje. Po każdej Mszy św. dzieci przedstawiły scenę misyjną wskazującą na potrzeby nieletnich mieszkańców Tajlandii, które cierpią biedę duchową i materialną. Ale to nie koniec naszego kolędowania. W środę (11.01.17) poszliśmy z Dobrą Nowiną i śpiewem kolęd do dzieci z Przedszkola nr 16. Radość, która nam towarzyszyła stała się udziałem wszystkich dzieci. Na pamiątkę zostawiliśmy przedszkolakom symbol tajskiego kwiatu w podziękowaniu za otwarte serce.