Autor: Monika Jakubska 18 października 2020

W tym roku szkolnym, Dzień Edukacji Narodowej, który zgodnie z kalendarzem świąt jest obchodzony 14 października, wyglądał nieco inaczej. We wtorek 13.10.2020 r. odbyła się audycja, która nadawana była przez radiowęzeł szkolny. Podczas audycji, uczniowie i nauczyciele wysłuchali krótką historię tego święta, jak również wierszyków, które wyrecytowali uczniowie klas I-III. Wspólnie z Samorządem Szkolnym, nasi najmłodsi uczniowie, złożyli w imieniu całej społeczności szkolnej serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły z okazji ich święta. Do życzeń uczniowie dołączyli kartki, które wspólnie rozdawali wszystkim nauczycielom i pracownikom, a które zostały przygotowane przez świetlicę szkolną. Dziękujemy Paniom: Magdalenie Gawron i Justynie Nowak za przygotowanie audycji.

Kilka dni przed Dniem Nauczyciela, spośród wszystkich nauczycieli uczących w szkole, uczniowie klas IV-VIII, podczas długich przerw głosowali na nauczyciela, który ich zdaniem jest: najzabawniejszy, najbardziej lubiany, najbardziej wymagający, najbardziej wyluzowany i najbardziej zaangażowany. Głosowanie zostało przygotowane przez Samorządu Uczniowski, a laureatami zostali:

Pan Jacek Buszka – najzabawniejszy nauczyciel w szkole

Pan Marek Ludwik – najbardziej lubiany i najbardziej wyluzowany nauczyciel w szkole

Pani Gabriela Izydorska – najbardziej wymagający nauczyciel

Pani Renata Petrykowska-Cisek – najbardziej zaangażowany nauczyciel.

GRATULUJEMY!!!!

Dziękujemy uczniom za liczny udział w głosowaniu, a pozostałym nauczycielom gratulujemy wyników, gdyż niektórym zabrakło kilku punktów do zwycięstwa. Wręczenie upominków już wkrótce.