Autor: Monika Jakubska 20 czerwca 2022

W poniedziałek 13 czerwca br.  w SP15 było bardzo wesoło. W naszej szkole był długo oczekiwany przez uczniów Dzień Bez Plecaka, który wywołał na naszych twarzach nieschodzący uśmiech. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, a plecaki na jeden dzień zamieniły się w walizki, taczki, koszyki, wiadra, kosze na śmieci, krzesła turystyczne, wózki dla lalek, kartony z pizzy, wózki sklepowe, a wszystkiego nie sposób wymienić 😀. BYLIŚCIE ŚWIETNI 😘😘. W SP15 jest również moc i energia 💪💪💪. Poniżej relacja zdjęciowa. Trudno było wybrać….