Autor: Monika Jakubska 12 czerwca 2022

W piątek 3 czerwca 2022 r. rodzice klas ósmych przygotowali dla swoich pociech ostatnią zabawę, która była podsumowaniem ich ośmioletniego okresu w szkole podstawowej. To była rewelacyjna zabawa naszych ósmoklasistów. Wszyscy bawili się znakomicie, aż miło było patrzeć na radosne twarze, pełne chęci i energii do zabawy. To się nazywa młodość :).

Organizatorem komersu była mama Stanisława Iwanka – Pani Izabela Mokrzyńska, a wspierały ją również Panie: Katarzyna Wawrzynek-Goraus,  Marzena Klimek, Patrycja Niedojadło, Patrycja Prokop, Sabina Matysek i Państwo Mirosław i Renata Stępniak. Rodzice nie tylko udekorowali salę, ale również upiekli ciasto, a przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo uczniów w czasie trwania komersu.

Dyrekcja szkoły oraz wychowawcy klas ósmych, dziękują rodzicom za zaangażowanie, chęci oraz wsparcie, a przede wszystkim za zaproszenie na komers. To była dla nas niezwykła przyjemność uczestniczyć w tej zabawie i patrzeć jak świetnie bawią się nasi wychowankowie, a także  na to, że na rodziców też zawsze można liczyć.

Życzymy wszystkim ósmoklasistom, aby energia i chęci jakie towarzyszyły im podczas wspólnej zabawy, ich nie opuszczała, a radość płynąca z Waszych serc zarażała wszystkich dookoła. Rodzicom natomiast życzymy pociechy z Państwa dzieci oraz tego, aby byli Państwo z nich dumni patrząc, jak rozwija się ich ścieżka edukacyjna i zawodowa.