Autor: Monika Jakubska 23 kwietnia 2017

22 kwietnia jest dniem, w którym jak co roku obchodzony jest na całym świecie Dzień Ziemi. W ten dzień corocznie prowadzone są  akcje, których celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie. Organizatorzy Dnia Ziemi chcą uświadomić wszystkim obywatelom, jak kruchy jest ekosystem  planety ludzi. Na obchody składa się zwykle wiele wydarzeń organizowanych przez różnorodne instytucje. W naszej szkole, dzień ten nie przeszedł też bez echa. W klasach odbywały się rozmowy na temat dbania o środowisko, jak również zostały wykonane przez dzieci plakaty, które przypominają nam wszystkim jak ważne jest dbanie o naszą planetę.

Organizatorzy: Monika Jakubska, Katarzyna Smoleńska, Maria Więzik, Magdalena Gawron