Autor: Monika Jakubska 15 czerwca 2021

Pomimo pandemii w naszej szkole od października do maja w roku szkolnym 2020/2021 były zbierane systematycznie baterie i nakrętki w ramach akcji „Nakręceni na nakrętki” i „Odzyskajmy zużyte baterie”. Dla najlepszych przewidziane są nagrody.

Nagrodą dla klasy, która uzbierała największą ilość baterii w szkole jest seans filmowy w kinie Na Starówce w Żorach 21 czerwca 2021o godz. 11.00.

Nagroda trafia do klasy 3s, która uzbierała 10.471 baterii.

Ponadto najwięcej nakrętek w szkole zebrała Inga Klepek z klasy 3a, która zebrała 24 184 szt.

Gratulujemy zwycięzcom!

Wszystkim klasom dziękujemy za udział i zapraszamy do akcji za rok! Zbieramy i wygrywamy!

Koordynator akcji: Sylwia Sauer