Autor: Monika Jakubska 16 grudnia 2020

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pani Jolanta Ryba oraz pani Monika Jakubska, dziękują uczniom klasy III a oraz członkom Samorządu Uczniowskiego i ich rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu kartek świątecznych na Finał XX Ogólnopolskiej Edycji Szlachetnej Paczki. Akcja była bardzo szybka, a reakcja uczniów i rodziców  błyskawiczna. W dwa dni powstało 55 przepięknych, własnoręcznie zrobionych kartek, które powędrowały do żorskich rodzin. Chociaż w ten sposób nasza szkoła w okresie pandemii przyłączyła się do akcji i zostawiliśmy kawałek naszych serc wśród najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego miasta.