Autor: Monika Jakubska 8 czerwca 2021

W tym roku szkolnym ze względu na pandemię Ogólnopolska Akcja Góra Grosza trwała do 31 maja. Zbiórkę monet, zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami. Mimo zdalnego nauczania uczniowie chętnie przyłączyli się akcji. Zgromadziliśmy 25 280  monet o łącznej wartości 709,10 zł. Zebrane pieniądze zostały zapakowane i przesłane na adres Towarzystwa „Nasz Dom”.

Tytuł „Złotej klasy” otrzymuje klasa 1b, która zebrała 3470 monet.

II miejsce w groszowej zbiórce zajęła klasa 2c- 3235 monet, III miejsce klasa 1a – 2959 monet, wyróżnienie dla klasy 3a, która zebrała 2763 monety.

Dziękujemy uczniom i ich rodzicom, wychowawcom za  ogromne zaangażowanie!!!