Autor: Mariola Karwot 14 maja 2022

11 maja 2022 r. przedstawiciele klasy III s naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej nr 16 i Niepublicznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Żorach z panią katechetką Mariolą Karwot oraz rodzicami odwiedzili Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny „Przystań” w Pszczynie. Celem spotkania z wychowankami było podzielenie się bombonierkami z prezentów komunijnych – tzw. „Dar Serca”. Podopieczni zaprosili naszą grupę do ogrodu na wspólne biesiadowanie przy pysznym soku pomarańczowym i słodkim poczęstunku. Były rozmowa, krótkie zapoznanie się z działalnością ośrodka, wspólna gra w piłkarzyki stołowe oraz krótka zabawa w ogrodzie.

Za „Dar serca” i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Pszczyny DZIĘKUJĘ!