Autor: Monika Jakubska 14 czerwca 2021

10 czerwca przedstawiciele klas 3a, 3b i 3c wraz z rodzicami oraz paniami  Moniką Jakubską i Jolantą Rybą udali się do Centrum Wsparcia  Dziecka i Rodziny  „Przystań”w Pszczynie. Dostarczyliśmy słodycze, którymi tradycyjnie już dzielą się dzieci pierwszokomunijne.  Panie wychowawczynie były pełne podziwu dla ofiarności naszych uczniów. Podopieczni wraz z wychowawcami zaprosili nas do ogrodu. Były wspólne zabawy, gra w piłkę, skoki na trampolinie. Na podwieczorek zajadaliśmy się smacznymi truskawkami. Dziękujemy wszystkim  dzieciom i  rodzicom za dar serca!