Autor: Monika Jakubska 12 października 2022

Zapraszamy ponownie wszystkich uczniów klas 1-8 do wzięcia udziału w akcji zbierania baterii „Odzyskajmy zużyte baterie”  organizowanym przez Wydział Inżynierii Środowiska Urzędu Miasta Żory . Odpady należy pakować w sposób gwarantujący bezpieczny transport, podpisać: imię i nazwisko, klasa, ilość baterii i dostarczyć do wychowawcy klasy bądź p. Sylwii Sauer (s. 402).

Nagrodą dla klasy, która zbierze największą ilość baterii w szkole jest seans filmowy w kinie „Na Starówce” w Żorach pod koniec roku szkolnego.

Akcję uważamy za otwartą i będziemy ją prowadzić do 26.05.2023r.

Koordynatorem akcji w szkole jest Pani Sylwia Sauer

Akcja przeprowadzana jest we współpracy z Szkolnym Kołem Ekologicznym i Samorządem Szkolnym.