Autor: Monika Jakubska 17 kwietnia 2021

W imieniu Domu Dziecka w Pszczynie dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom za liczny udział w akcji zorganizowanej przez Panią Justynę Nowak, Monikę Jakubską przy współpracy z Samorządem Uczniowskim.

Wspólnymi siłami zebraliśmy 90 szt. przepysznej Nutelli. Tuż przed świętami organizatorki przekazały osobiście 3 kartony wypełnione tym jakże przepysznym kremem dzieciom z Domu Dziecka “Przystań” w Pszczynie. Radość dzieci była nieoceniona i nie do opisania. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie przyczynić się do takiej radości tych dzieci. WARTO BYŁO!!!