Autor: Jolanta Ryba 20 grudnia 2022

Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie! Hasło to po raz kolejny przyświeca akcji, podczas której zbierane są drobne  monety. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.

Akcja Góra Grosza organizowana jest w szkole przez Samorząd Uczniowski i będzie trwać do 28 lutego 2023 roku. Jak co roku, zbieramy monety o nominałach 1gr, 2gr, 5gr,10gr, 20gr, 50gr. Posegregowane i policzone na sztuki grosze można przynosić do wychowawców bądź opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Grosikowe drzewko szczęścia i tytuł „Złotej klasy” otrzyma klasa, która nazbiera najwięcej sztuk monet.

Dołącz do akcji – BO JEDEN GROSZ CZYNI RÓŻNICĘ!