Autor: Sylwia Owczorz 27 września 2018

Od października w Miejskiej Bibliotece Publicznej na os. Pawlikowskiego ruszają bezpłatne zajęcia programowania dla dwóch grup wiekowych- klasy 1- 3 i klasy 4- 6. Zajęcia prowadzone są w czwartki w trzech grupach:

I grupa– klasy 1- 3, godz. 16:00- 17:00

II grupa– klasy 1- 3, godz. 17:00- 18:00

III grupa– klasy 4- 6, godz. 18:00- 19:00

Można zapisywać się na stronie: www.klubmlodegoprogramisty.pl

Dodatkowo w październiku odbędą się czterogodzinne warsztaty, na które zapraszamy wszystkich chętnych (nie ma ograniczenia wiekowego).

6 października w godzinach 9:00- 13:00 w Miejskim Ośrodku Kultury

6 października w godzinach 14:00- 18:00 w Centrum Edukacji Regionalnej w Osinach

16 października w godzinach 16:00- 20:00 w Klubie Rebus na os. Ks. Władysława

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

• Hurtownia "Papirus"