Autor: Monika Jakubska 13 czerwca 2017

6 czerwca klasa 2d wraz z wychowawcą p. Magdaleną Gawron wybrała się do Żorskiego Hospicjum im. Jana Pawła II. Podczas tego wartościowego i pouczającego spotkania mieliśmy okazję zobaczyć bajkę o Pszczółce, która wyjaśniła nam co to znaczy przemijanie. Następnie dowiedzieliśmy się wiele ciekawych informacji związanych z tym wspaniałym miejscem. Wyjaśniono nam również co to jest wolontariat i na czym ta praca polega. Po zakończonym wykładzie pani oprowadziła nas po obiekcie, który jak się okazało ma wiele pięknych sal i ogród, w którym już w niedługim czasie odbędzie się festyn, na który zostaliśmy zaproszeni.

Wychowawca klasy 2d Magdalena Gawron.

• Hurtownia "Papirus"
  • Grafika8Art