Autor: Monika Jakubska 6 czerwca 2017

Klasa 2d postanowiła, że tegoroczny Dzień Dziecka będzie świętowała w Figlolandii. Dołączyła do niej grupa chłopców z kl. 2c, którzy spędzili ten czas w ramach „męskiego” wyjścia z wychowawcą. Nasze świętowanie rozpoczęliśmy spacerem i zabawą na Starówce, następnie udaliśmy się do Figlolandii, gdzie spędziliśmy czas na wspólnych zabawach, dyskotece, grach i posiłkach. Najbardziej jednak podobał nam się wyczekiwany moment, jakim był czas snu. Wówczas każdy z nas rozkładał swoje posłanie i po toalecie układał się do snu. Pani Magda przeczytała nam jeszcze śmieszne historie Rozalki i legendę, a my powolutku zamykaliśmy oczka, aby rano wstać, zjeść dobre śniadanko i w dobrych humorach niestety opuścić to pełen zabaw miejsce.

Wychowawcy klas: Magdalena Gawron i  Monika Jakubska

Opracowanie: Magdalena Gawron