Trwają prace nad termomodernizacją budynku szkoły. Przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności i przestrzeganiu zasad BHP na terenie przyszkolnym.
Autor: Katarzyna Smoleńska 15 lutego 2014

NAJLEPSI SPORTOWCY


2013/2014

Mistrz Sportu

Alan Jatczyk kl. VI s

Sportowcy Roku

klasa VI s

Bartosz Basoń, Maksymilian Ciuk, Dorian Karwala, Tomasz Kucharczyk, Damian Kupka, Maciej Łatka, Sebastian Michalczuk, Radosław Rybczyński, Paweł Sitek, Bartłomiej Szady, Remigiusz Wiśniewski, Kacper Wojciechowski, Miłosz Żebrowski

 


2012/2013

Mistrz Sportu

Patryk Szołtysek kl. VI s

Sportowcy Roku

klasa VI s

Barski Szymon, Czubak Kacper, Forreiter Krzysztof, Gąsior Patryk, Kania Łukasz, Krypczyk Tomasz, Owczorz Paweł, Radoń Karol, Tęczarski Jakub, Tomaszewski Darek, Walkowski Kacper, Wolder Patryk, Żuk Wiktor

klasa VI a

Janiszewska Dorota, Jankowska Barbara, Ryba Dominka, Tomasiuk Natalia, Winiarska Natalia, Błądek Jędrzej

klasa VI c

Chańko Michał, Kuś Konrad, Małysz Karol, Niesporek Szymon

 


2011/2012

Sportowcy Roku

klasa IV s

Banas Bartosz, Ciuk Maksymilian, Grab Kacper, Jatczyk Alan, Karwala Dorian, Kucharczyk Tomasz, Kupka Damian, Łatka Maciej, Michalczuk Sebastian, Rybczyński Radosław, Sitek Paweł, Szady Bartłomiej, Wiśniewski Remigiusz, Wojciechowski Kacper, Żebrowski Miłosz

klasa Va

Janiszewska Dorota

klasa V s

Barski Szymon, Czubak Kacper, Forreiter Łukasz, Gaś Mateusz, Gąsior Patryk, Kania Łukasz, Krypczyk Tomasz, Owczorz Paweł, Radoń Karol, Tęczarski Jakub, Tomaszewski Dariusz, Walkowski Kacper, Wolder Patryk, Szołtysek Patryk, Żuk Wiktor

klasa VI a

Celary Dominika, Jargiło Klaudia, Jasińska Alicja, Molska Agnieszka, Skarupa Sandra, Żurawicka Martyna, Wronowski Kamil

klasa VI b

Kujawińska Julia, Masternak Wiktoria, Pinkowska Magda, Ślimakowska Sandra, Weronika Poździoch

klasa VI s

Buchalik Łukasz, Czechaczek Mateusz, Krupiński Maciej, Myjak Mirek, Szrama Krzysztof, Jurczyk Miłosz

 


2010/2011

Mistrz Sportu

Gabriela Makota i Kamil Lewandowski

 


2009/2010

Mistrz Sportu

Karolina Kawka, Patrycja Kozak, Arkadiusz Budziński 

 


2008/2009

Mistrz Sportu

Arcisz Grzegorz

Sportowcy Roku:

klasy II

Winiarska Natalia, Adamik Magdalena, Ryba Dominika, Stefaniak Klaudia, Sobik Maria, Szołtysek Patryk, Małek Adam

klasy III

Bogdańska Julia, Kujawińska Julia, Górnicki Kacper, Pawłowski Arkadiusz, Krupiński Maciej, Buchalik Łukasz

klasy IV

Kapias Weronika, Dryja Julia, Makota Gabriela, Makowska Klaudia, Lewandowski Kamil, Kłosek Kamil, Grabowski Daniel

klasy V

Golec Patrycja, Kawka Karolina, Kozak Patrycja, Działkowska Aleksandra, Budziński Arkadiusz, Panasiuk Kamil, Klimek Bartosz

klasy VI

Baran Kinga, Hańko Magdalena, Janiszewska Agnieszka, Justka Daria, Kochanek Anna, Merda Agata, Sołtys Karolina, Barańska Aleksandra, Chańko Grzegorz, Grodzki Michał, Łapacz Mateusz, Wrześniewski Maciej, Zapłotny Paweł, Pawłowski Michał, Michalczuk Łukasz

 


2007/2008

Mistrz Sportu

Karolina Kądziołka, Kinga Gorgolewska, Piotr Kwasek, Paweł Święcki, Jonasz Szewczyk, Patryk Brojek

Sportowcy Roku  

klasy II

Natalia Kucińska, Dominika Szary, Julia Kujawińska Łukasz Buchalik, Arkadiusz Pawłowski, Kacper Górnicki, Miłosz Jurczyk, Maciej Krupiński, Julia Bogdańska

klasy III

Weronika Nogły, Żaneta Dziura, Gabriela Makota, Klaudia Makowska, Karolina Zygan, Julia Dryja, Kamil Lewandowski, Daniel Grabowski, Fabian Pstrong, Kamil Smolarz

klasy IV

Karolina Kawka Patrycja Kozak, Aleksandra Działkowska, Patrycja Golec, Patrycja Sobik, Oskar Filak, Patryk Świerczek, Iwo Kowalski

Mateusz Serbin, Szymon Waluś, Bartosz Klimek

klasy V

Magdalena Hańko, Aleksandra Barańska, Agnieszka Janiszewska, Daria Justka, Grzegorz Arcisz, Grzegorz Chańko, Paweł Zapłotny, Mateusz Łapacz, Michał Pawłowski, Rafał Radziszewski

klasy VI

Marta Gajda, Patrycja Kozłowska, Ewelina Tańczuk, Magdalena Dyszlewska, Anna Garas, Patrycja Kosińska, Joanna Stolorz, Marzena Szulc, Klaudia Wowra, Monika Radoń, Barbara Kochanowicz, Rafał Tomczyk, Wojciech Pszonak, Michał Wiczkowski, Paweł Kądziela

 


2006/2007

Mistrz  Sportu

Brojek Martyna, Galisz Anna, Sławacka Dominika, Kałaska Dominika, Pogoda Magdalena, Lewandowski Patryk, Kos Artur, Siedlok Michał, Tetla Błażej, Szewczyk Daniel, Grodoń Maciej, Krych Arkadiusz

 


2005/2006 

Mistrz Sportu

Buchalik Dawid, Dobras Mateusz, Pawełkiewicz Bartek, Bobusia Maciek, Ciemięga Michał, Śmietana Małgorzata, Kulczyk Agnieszka, Kaczmarczyk Justyna, Burak Arkadiusz, Jankowski Bartek, Grzegorzyca Łukasz, Koc Eliza, Bajdak Małgorzata, Sioła Agnieszka, Lewandowska Julia, Pawłowska Monika, Grzybek Karolina, Kawka Klaudia, Lapczyk Karol, Budziński Dawid

Sportowcy Roku

klasy II

Cywińska Ilona, Kawka Karolina, Golec Patrycja, Kozak Patrycja, Rusin Marcin, Budzinski Arkadiusz, Łaszkiewicz Patryk, Świerkocki Maciej, Supruniuk Brajan

klasy III

Garbocz Paulina, Bonar Dominika, Barańska Aleksandra, Bogdańska Paulina, Kęsik Karolina, Zborowski Karol, Pawłowski Michał, Łapacz Mateusz, Arcisz Grzegorz

Michalczuk Łukasz, Stępień Bartosz

klasy IV

Kozłowska Patrycja, Tańczuk Ewelina, Zacna Helena, Kądziołka Karolina, Gorgolewska Kinga, Brojek Patryk, Święcki Paweł, Szewczyk Jonasz, Kwasek Piotr, Kasz Robert, Karolczuk Kacper

klasy V

Brojek Martyna, Galisz Anna, Kałaska Dominika, Pogoda Magda, Sławacka Dominika, Kos Artur, Tetla Błażej, Grodoń Maciej, Mikulski Paweł, Lewandowski Patryk, Siedlok Michał

 opracowała pani Elżbieta Dryja

Archiwum

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij