Autor: Katarzyna Smoleńska 17 listopada 2016

6 września 2014 roku, Trylogia

Osoby czytające: pani Gabriela Izydorska i pan Jacek Buszka. 

5 września 2015 roku, Lalka

Osoby czytające: pani Elżbieta Dryja i pan Jacek Buszka.

narodowe_czytanie_baner 

3 września 2016 roku, Quo vadis

Osoby czytające: pani Mariola Karwot i pani Jolanta Ryba.

 

Archiwum

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij