Autor: Katarzyna Smoleńska 8 września 2014

Proces rekrutacji do klas mistrzostwa sportowego jest dwufazowy i zajmuje około 2 lat. W pierwszym roku jest przeznaczony dla jak największej  liczby osób. Po pierwszym roku treningów następuje wstępna selekcja zakończona testami (okres marca – kwietnia).

Archiwum

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij