SP15 » Testy naborowe do czwartej klasy sportowej
Autor: Monika Jakubska 11 kwietnia 2018

Wszystkie trzecioklasistki chcące rozpocząć przygodę z siatkówką i naśladować swoje starsze koleżanki w drodze do mistrzostwa zapraszamy do nowej czwartej klasy sportowej otwieranej w naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019.

Sprawnościowe testy naborowe do czwartej klasy sportowej odbędą się 18 i 19 kwietnia o godzinie 17.00 w dużej sali gimnastycznej.

Na testy zapraszamy wszystkie dzieci z obecnych klas trzecich wraz z rodzicami (dziewczynki i chłopcy).

• Hurtownia "Papirus"
  • Grafika8Art