Autor: Monika Jakubska 14 września 2017

Wzorem lat ubiegłych Rada Rodziców naszej szkoły dokonała analizy ofert ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków na rok szkolny 2017/2018 złożonych przez różne

Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

Informujemy, że najkorzystniejszą ofertę przedstawiło TU InterRisk reprezentowane przez:
Grzegorz Rydzyński
Multiagencja Silesia Group
44-200 Rybnik, ul. Mikołowska 34

Dzieci naszej szkoły są ubezpieczone od 01.09.2017 pod warunkiem opłacenia

składki do 30.09.2017.
Opłacenie składki w październiku spowoduje ochronę ubezpieczeniową od dnia następnego po zaksięgowaniu wpłaty na koncie ubezpieczyciela.

Biuro TU InterRisk czynne poniedziałek – piątek godz. 8:30-17:00;
Tel: 032 42 22 788; 032 42 37 100; 669 091 202;
mail: szkody@silesiagroup.pl

Aby zapoznać się z warunkami i skorzystać z przedstawionej oferty proszę przejść na adres