Trwają prace nad termomodernizacją budynku szkoły. Przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności i przestrzeganiu zasad BHP na terenie przyszkolnym.
Autor: Monika Jakubska 28 sierpnia 2017

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się

w poniedziałek 4 września 2017 r.

8:00 – Msza Św. w kościele pw. Miłosierdzia Bożego (os. Sikorskiego)

8.45spotkanie uczniów klas VI i VII z wychowawcami w salach lekcyjnych

9.45spotkanie uczniów klas IV z Dyrektorem szkoły w dużej sali gimnastycznej oraz

spotkanie uczniów klas V z wychowawcami w salach lekcyjnych

10.45spotkanie uczniów klas I z Dyrektorem szkoły w dużej sali gimnastycznej oraz

spotkanie uczniów klas II i III z wychowawcami w salach lekcyjnych

Rodzice zainteresowani zapisem dzieci na świetlicę będą mogli zapisać dziecko bezpośrednio w świetlicy szkolnej  po spotkaniach z wychowawcami klas.

pdf. ►Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018