Trwają prace nad termomodernizacją budynku szkoły. Przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności i przestrzeganiu zasad BHP na terenie przyszkolnym.
Autor: Jacek Buszka 21 lutego 2014

W związku ze zmianami  w Ustawie o systemie oświaty i koniecznością przeprowadzenia kontroli przygotowania szkół do przyjęcia sześciolatków w miesiącu lutym Dyrektor szkoły oraz Rada Rodziców zobowiązani zostali do wypełnienia ankiet.

Wynik zbiorczy ankiet (47 ankiet rodziców) oraz Ankieta wypełniona przez dyrektora w załącznikach.

ankieta dyr str 1 ankieta dyr str 2 ankieta str 1 ankieta str 2