Autor: Katarzyna Smoleńska 16 czerwca 2018

jabłko

Obiady wydawane są od poniedziałku do piątku od 10.30 do 13.45

Uwaga! Stołówka szkolna zastrzega sobie, z przyczyn niezależnych, zmiany w jadłospisie.

MIŁYCH WAKACJI!!! 🙂       Do zobaczenia we wrześniu!!! 🙂

REGULAMIN STOŁÓWKI

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 15 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W ŻORACH

1. Stołówka jest miejscem spożywania posiłków przygotowanych przez kuchnię szkolną dla uczniów oraz pracowników szkoły.

2. Obiady wydawane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.30 do 13.45.

3. Podczas spożywania posiłków obowiązują zasady kulturalnego zachowania się. Nadzór nad uczniami sprawują nauczyciele świetlicy.

4. Uczniowie korzystający ze stołówki szkolnej powinni dbać o jej ład i porządek.

5. Zabrania się wnoszenia do stołówki wszelkich naczyń, sztućców i innych rzeczy pochodzenia obcego.

6. Z posiłków można korzystać wyłącznie w stołówce (szkoła nie prowadzi sprzedaży na wynos).

7. Podczas wydawania obiadów, zabrania się pobytu w stołówce osobom nie spożywającym posiłków, w tym również rodzicom uczniów.

8. Za szkody spowodowane w stołówce odpowiada uczeń, a finansowo jego rodzice.

9. Uczniowie korzystający ze stołówki zobowiązani są do pozostawiania kurtek w szatni, tornistrów przed stołówką. W stołówce obowiązuje obuwie szkolne (zmienne).

10. W przypadku planowanej nieobecności ucznia lub pracownika szkoły /wycieczki/, fakt ten należy zgłosić przynajmniej jeden dzień wcześniej.

11. Opłatę za obiady uiszczamy do 10 dnia każdego miesiąca. Przy braku terminowej płatności uczeń nie będzie mógł korzystać z obiadów.

12. Istnieje możliwość rezygnacji z posiłku do godz. 9.00 danego dnia.

13. Przy zakupie abonamentu miesięcznego można z abonamentu wyłączyć określone dni.

14. O nagannym zachowaniu ucznia w stołówce będzie poinformowany wychowawca klasy, rodzice oraz Dyrektor szkoły.

15. Na tablicy ogłoszeń wywieszony jest aktualny dwudniowy jadłospis.

16. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w jadłospisie.

Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 01.01.2011 r.

• Hurtownia "Papirus"
  • Grafika8Art