Autor: Monika Jakubska 29 września 2017

Nasza szkoła po raz drugi przystąpiła do konkursu

,,WZOROWA ŁAZIENKA”.

ODDAJEMY GŁOSY NA NASZĄ SZKOŁĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ

www.wzorowalazienka.pl

Do 30.11.2017 r. każdy może oddać swój głos. Dzięki oddanym głosom, nasza szkoła ma szansę  zdobyć środki czystości firmy Domestos, a  NAGRODĄ GŁÓWNĄ JEST REMONT SZKOLNEJ ŁAZIENKI.

UWAGA!  Istnieją dwa rodzaje głosów:

a) Głosy standardowe to głosy oddawane na stronie internetowej, jeden głos standardowy = 1 głos przeliczany na punkty

b) Głosy z paragonami do głosy oddawane na stronie internetowej, jeden głos z paragonem = 20 głosów, które przeliczane są na punkty

Zakupienie w okresie od 1.09.2017 r. do 30.11.2017 r. produktu Domestos  i zachowanie paragonu, z którego treści wynikać będzie dokonanie zakupu produktu Domestos.

Liczba wszystkich głosów oddanych na daną galerie szkoły jest dzielona przez liczbę uczniów w danej szkole!!!

UWAGA!!!

1 paragon to 20 głosów niezależnie od liczby zakupionych produktów Domestos widniejących na paragonie – tak więc, każdy zakupiony produkt powinien być na osobnych paragonach!!!

Dziękujemy i trzymamy kciuki!

Koordynatorzy projektu w szkole: Magdalena Gawron i Monika Jakubska

• Hurtownia "Papirus"