Trwają prace nad termomodernizacją budynku szkoły. Przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności i przestrzeganiu zasad BHP na terenie przyszkolnym.
Autor: Monika Jakubska 22 czerwca 2017

„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy” – tymi słowami piosenki klasa 3f rozpoczęła  swoje przedstawienie pt. „Echo trzech lat nauki”, które wraz z wychowawcą Moniką Jakubską przygotowała na pożegnanie. 21 czerwca 2017 r. klasa 3f zaprosiła swoich najbliższych, aby wspólnie powspominać spędzone razem trzy lata, a także przeżyć to ostatnie wspólne spotkanie.  W przedstawieniu nie zabrakło wierszy mówiących o naszych wycieczkach i wydarzeniach, a także piosenek i tańców, które razem śpiewaliśmy i układaliśmy. Była powaga, humor, a także groteska, która przyniosła wiele śmiechu i wzruszeń.

Drogie dzieci i rodzice – dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za wspólnie spędzone trzy lata, za radość, uśmiech, pomoc, zrozumienie i życzliwość. W dalszym etapie edukacji, życzę Wam wiele radości z przeżywanych chwil, nowych przyjaźni i powodzenia. Aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają!

Wychowawca: Monika Jakubska